Полезные советы: «Княжа варта»: наша сигналізація допоможе зберегти ваше майно!

Добавлено: 2019-10-22 14:57:15

Зазвичай під поняттям «сигналізація» люди мають на увазі систему, яка подасть звукове попередження у випадку небезпеки проникнення зловмисників, пожежі, спроби викрадення авто тощо. Проте сучасна система сигналізації – це складне обладнання з різноманітними датчиками, яке не лише попередить присутніх у приміщенні людей про небезпеку, але й повідомить відповідні служби екстреного реагування про надзвичайну ситуацію.

У яких випадках спрацює сигналізація?

Для кожного клієнта ми розробляємо особливу систему сигналізації, яка буде готова протидіяти потенційним небезпекам. Та зазвичай у приміщеннях розміщають такі датчики:

  • Руху;
  • Протікання води;
  • Відкриття дверей;
  • Появи диму;
  • Витоку газу.

Датчики подають сигнал небезпеки – і це не лише звукове попередження. Сигналізація спрацьовує – і на місце виїжджають наші екіпажі та служби екстреного реагування, відповідальні за надзвичайну ситуацію, що склалася. Це може бути поліція, пожежно-рятувальна служба, співробітники управління газового господарства. Зазвичай через 5-7 хвилин після того, як спрацювала сигналізація, на місці розпочинається операція з усунення небезпеки.

Що робити, якщо сигналізація не змогла запобігти завданим збиткам?

Якщо у кімнаті вийшло з-під контролю джерело відкритого вогню, кімната повністю вигорає за 6 хвилин, а за 20 хвилин пожежа знищить всі речі, які можуть горіти, у трикімнатній квартирі. Якщо вас затопили сусіди, то датчик зафіксує наявність джерела надмірної вологи, коли стеля буде вже зіпсована. Та й злочинець, почувши звук сигналізації, може схопити будь-яку невелику, але цінну річ – і втекти. Тому сигналізація не є 100-відсотковою гарантією, що ваше майно не постраждає – вона лише обіцяє, що допомога прибуде у найкоротші терміни.

Ви встановлюєте сигналізацію, щоб зберегти найцінніше - життя та здоров’я своєї родини.

А про відшкодування збитків, якщо вони виникнуть, доведеться потурбуватися, звернувшись до адвоката – і «Княжа варта» має партнерську юридичну фірму, співробітники якої готові у будь-який момент підтримати наших клієнтів.

Нерідко наші адвокати вирішують справи без суду – добровільне відшкодування відбудеться швидше, ніж пройде вся судова тяганина. Та якщо ваш опонент не готовий відшкодувати завдані збитки, процедура відшкодування буде складнішою. В такому випадку адвокат допоможе юридично обґрунтувати суму збитків, розробить стратегію поведінки під час судового розгляду і проконтролює виконання судового рішення. Адвокати партнерської юридичної компанії забезпечать вам юридичний супровід у справах щодо відшкодування завданих збитків.

У деяких випадках проблеми з’являються у процесі відшкодування збитків страховою компанією. І гарний юрист з великим досвідом роботи у такій ситуації теж буде незайвим.

«Княжа варта» стоїть на сторожі всіх інтересів наших клієнтів. Ми організуємо встановлення сигналізації, фізичну охорону, адвоката та юридичний супровід – все, що потребує кожен конкретний клієнт.Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru