Полезные советы: Дизайн бруківки Римський камінь

Добавлено: 2021-08-18 15:15:29

Бруківка, що стала класикою - Римський камінь, дістала свою назву через форму, ніби висічену вручну. Чотири елементи в наборі утворюють візерунок, що вражає простотою та водночас оригінальністю. Ця бруківка має свої характерні ознаки, завдяки яким її не сплутати з іншою: хвиляста кромка та поверхня роблять її чудовим покриттям для мощення тротуарів, пішохідних доріжок, присадибних територій. Бруківка Римський камінь https://krasnebruk.com.ua/product/roman-stone/ має різноманітне забарвлення елементів. Ви можете скласти свій візерунок, обравши поєднання кольорів, що доповнить задумку ландшафтного дизайнера. Навмисне невиразні краї та структурована поверхня роблять бруківку Римський камінь прекрасним варіантом для покриття біля торгового центру, літнього майданчика, доріжок в парку.

Як укладати бруківку Римський камінь

Вимостити садові доріжки та територію перед входом в будинок можна, створивши оригінальний візерунок або ж чергуючи кольорові елементи в певному порядку. З цією бруківкою ваше подвір`я не має шансів виглядати не стильно.

Підприємство КраснеБрук готове доставити вам якісний продукт. Ви маєте можливість обрати бруківку в каталозі krasnebruk.com.ua/category/vibrating-products/pavement/ або приїхати на підприємство. В будь-якому випадку вас проконсультують спеціалісти, та порадять як укладати бруківку та для мощення якої саме території краще обрати Римський камінь.

Чотири елементи утворюють правильний квадрат, що дає змогу укласти бруківку, створюючи лаконічний орнамент. Для цього продумані розміри кожного елемента: 14,5×9,5, 14,5×13,5, 14,5×17,5, 14,5x21, висота 6 см. На сайті ціна вказана за 1 квадратний метр, для зручності транспортування вона складена на піддони, один з яких має 11,50 м², вагою 1430 кг.

Кольори бруківки дозволяють комбінувати візерунки залежно від ваших уподобань. Популярною комбінацією є поєднання червоного, жовтого, зеленого та коричневого. Сірий можна поєднати з жовтим, зеленим, чорним, а червоний з чорним, теракотовим та коричневим.

Перетворити вашу прибудинкову територію на красиве затишне місце можна з допомогою забарвлення Колормікс. Поверхня колор-мікс має багато колірних варіантів.

Кожен відтінок - неповторний, з допомогою цієї бруківки територія набуває шарму, адже візерунок неможливо повторити. Ви можете обрати колір, що до вподоби вам, та підходить до дизайну подвір`я.

Таким чином, обравши бруківку від виробника КраснеБрук ваше мощення довго не потребуватиме ремонту, залишаючись в гарному стані та не втрачаючи колір. Бруківка не просідає, не тріскається, що робить її незамінним матеріалом для довговічного укладання. Фігурна структура забезпечує хороше зчеплення коліс машини, а мінімальні шви дозволять їздити на роликах. Не важливо, ви вирішили замостити велику площу чи маленьку територію, бруківка виглядатиме однаково гарно в обох варіантах.Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru