Общество: Найбільша риба в океані – ТОП-10

Добавлено: 2019-07-26 13:18:16

У водних глибинах ховається безліч цікавих і, подекуди, незвичайних істот. Океани ще не повністю досліджені вченими, але те, що вони вже побачили – дивує. Особливо вражають деякі види риб.

Неймовірні мешканці океану

Риба – найкращий та дієтичний продукт в нашому харчуванні. Ми подаємо її до столу чи вживаємо, як делікатес. Її можна по-різному готувати, тому вона ніколи не набридне. Якщо нам потрібна риба оптом http://r-b.in.ua/produkciya/svizhemorozhena-richkova-riba/, ми можемо з легкістю купити такий продукт, обравши морські чи річкові прісноводні види.

В океані живуть найбільш цікаві та незвичні істоти, які просто перевертають наше уявлення про світ.

Топ найбільших риб

У десятку найбільших водних істот входять наступні види.

  1. Синій марлін. Він поширений в Атлантичному океані, може виростати до 5 метрів і важить при цьому 818 кг. Цікаво, що 20% від довжини тіла займає спис марліна, який допомагає йому полювати.
  2. Тигрова акула. Вона може виростати в довжину до 6,32 метрів, а її вага становить 1 524 кг. Це ненажерливий вид, який нападає практично на всіх, зафіксовані і випадки поїдання свого ж виду та китів.
  3. Атлантична полярна акула. Це холодолюбивий вид, який має довжину в 7,3 м, а його вага – більше 1,5 тони. Ці океанські риби можуть жити до 100 років, їдять вони падаль та тюленів.
  4. Біла акула. Вона знаходиться на межі зникнення та вважається однією з найбільш небезпечних. Довжина досягає 6 метрів, а важить вона 1,9 тони.
  5. Риба-сонце. Мешкає в Індійському, Тихому та Атлантичному океанах. Її довжина досягає 4,26 метрів, а важить вона більше 2 тис. кг. Це неповоротка і дуже спокійна тварина.
  6. Морський диявол. Зустрічається у всіх океанічних водах, може досягати 7 метрів в довжину та важить до 2,5 тон. Харчується планктоном.
  7. Гігантська акула. Це 9-метрове жахіття живе майже у всіх океанах. Акула важить більше 9 тон та харчується планктоном. Незважаючи на її розміри та вид, вона не нападає не людей.
  8. Китова акула. Цей вид досягає 20 метрів в довжину та важить більше 34 тон. Харчується рибою та планктоном.
  9. Оселедцевий король. Це найдовша з усіх кісткових риб, живе тільки в океанах. В довжину вона може досягати 11 метрів, а її маса – 272 кг.

10. Гуаса. Ще один гігант, який має довжину тіла в 2,5 метри. Важить при цьому 363 кг. Наразі ця риба захищається законом від браконьєрів.

Ці океанські жителі привертають до себе увагу неймовірними розмірами. Вони мешкають в океанічних глибинах та вважаються найбільш незвичайними істотами.

Більш детальна інформація на сайті компанії «Рибка Боровицька».Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru