Общество: Гроші на карту без перевірки кредитної історії на сервісі ZeCredit

Добавлено: 2022-02-04 16:09:29

Порушення терміну погашення платежів негативно позначається на кредитній історії. Якщо банки не готові кредитувати людей із простроченнями, то мікрофінансові організації, навпаки, пропонують гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії. На сервісі ZeCredit ви можете оформити кредит онлайн без додаткових перевірок, отримавши гроші за 2 хвилини.

На яких умовах можна оформити кредит онлайн

Приватна небанківська організація ЗеКредит займається видачею позик терміном від 7 до 30 днів, з можливістю продовження крайнього терміну погашення боргу. Новим клієнтам доступні мікрокредити на суму від 1 000 до 10 000 гривень під 0.5% на день, постійним – від 1 000 до 15 000 грн під 2.5%.

На сервісі мікрокредитування https://zecredit.ua/ua/groshi-v-borg можуть брати гроші в борг на карту громадяни України віком від 18 років. Для доступу до послуг мікрофінансової організації знадобляться:

 • дані цивільного паспорта;

 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);

 • мобільний телефон;

 • активна банківська картка VISA або MasterCard.

Завдяки відсутності перевірки історії виконання потенційним позичальником своїх зобов`язань за раніше оформленими кредитами, отримати гроші на карту можна з «чистою» або поганою кредитною історією. А позикові кошти можна витратити на будь-які цілі, наприклад сплатити медичні послуги, придбати техніку або покрити повсякденні витрати до отримання зарплати.

Як отримати гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії

Щоб ви могли оперативно розв`язувати фінансові питання, МФО ЗеКредит розробила сервіс мікрокредитування. На ньому можна пройти процедуру оформлення у будь-який час доби та у будь-який день тижня, заощадивши час на поїздках до офісу та спілкування з менеджером.

Якщо хочете оформити кредит онлайн через сервіс мікрокредитування ZeCredit, зробіть наступне:

 1. Введіть номер мобільного телефону у формі реєстрації.

 2. Щоб підтвердити контактні дані, введіть останні чотири цифри телефонного номера, з якого здійсниться автоматичний дзвінок.

 3. Заповніть анкету позичальника, відповівши на стандартні питання мікрофінансової організації.

 4. Додайте номер, термін дії та захисний код банківської картки, на яку хочете оформити кредит онлайн.

 5. На сторінці подання заявки виберіть потрібну суму та період погашення платежів, після чого система відобразить розмір кредиту з урахуванням переплати та крайню дату його закриття. Якщо вам підходять умови, надішліть заявку на розгляд.

 6. За 1-2 хвилини на мобільний телефон прийде повідомлення про прийняття позитивного рішення, а в особистому кабінеті з`явиться повідомлення про необхідність підписати кредитні документи.

 7. Вам залишиться підписати електронні кредитний договір та паспорт кредиту, погодившись з умовами кредитування, після чого компанія перерахує кошти на вашу банківську картку.

Ви можете брати гроші в борг на карту з метою покращити кредитну історію. Вам достатньо подати заявку, отримати кошти та повернути борг у зазначені терміни, а дані автоматично оновляться у БКІ. Кожен оформлений та вчасно закритий кредит позитивно позначиться на кредитній історії.

Автор: Олександра Шиманська (менеджер ЗеКредит)Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru