Общество: Книжковий форум і літературні новинки

Добавлено: 2014-09-27 13:57:47

Цьогорічний Львівський форум видавців подарував незабутні враження учасникам і гостям книжкової виставки. Попри буремні часи, книголюби зібралися разом і на кілька днів поринули у світ якісної української книжки.

 

 

 

Форум издателей во Львове

 

В чарівному місті Львів у вересні щороку відбувається важлива подія, що об'єднує тих, хто має хоч якесь відношення до книг: від найменших читачів до найбільших видавництв. Це - Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові».

 

Всі жителі міста Львів та гості, які відвідали його під час проведення форуму, будуть згадувати як запашну каву і надзвичайно смачний шоколад, так і кращі книги українських видавництв.

 

Форум издателей во львове

 

Книги завжди користувалися шаною і повагою. Вони завжди, а особливо під час складних політичних та економічних подій, впливали на розум людей, вселяючи впевненість у світлому майбутньому та любов до Батьківщини.

 

У наші дні особливо важливо стежити за тим, що читають наші діти. Адже саме з першими книгами формуються погляди на життя. Саме книги допомагають виховувати позитивні якості в характері майбутнього громадянина.

 

Львівський форум видавництв завжди приділяв і приділяє велику увагу книжкам, призначеним для маленьких читачів. А оскільки однією з головних завдань форуму є презентація нових видавництв, авторів і книг, то не обійшлося без книжкових новинок для дітей і цього року.

 

На форумі було представлено багато барвистих книг не тільки широко відомих авторів але й тих, хто тільки починає сходження до вершин письменницького олімпу.

 

Особлива увага дісталася новинкам цього року, серед яких чимало книжок від видавництва «ТАЛАНТ»:

  1. «Квіткова абетка»: призначена для дітей до 5 років. Але навіть дорослі отримають неабияке задоволення, розглядаючи малюнки талановитої української художниці Марини Касперської, що створила неповторні малюнки для цієї книги.

  2. Ще одна новинка - «Слон зупинив таксі» зібрала в собі кращі вірші дитячого поета Р. Курмашева.

  3. «Казкова абетка» - створена спеціально для дошкільнят: запам'ятовувати інформацію допоможуть неймовірно красиві ілюстрації.

 

Издательство талант

 

Всі учасники Львівського форуму видавців 2014 року отримало масу позитивних емоцій і вражень. Адже тут були представлені кращі українські книги для різних вікових категорій. Барвисті картинки, якісний папір, палітурка, яка вже своїм виглядом запрошує сісти і швидше почати читати книжку, привертають увагу не тільки дітей, а й дорослих.

 

Будьте в курсі подій книжкового світу, стежте за появою нових книг і радуйте себе і дітей новими захоплюючими і добрими казками і розповідями.

 

 


Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru