Общество: Як правильно виховувати дівчинку?

Добавлено: 2016-12-05 14:50:33

Після появи дитини на світ у нього вже закладені індивідуальні якості притаманні лише йому. Кожен без винятку дитина потребує опіки і турботи з боку своїх батьків. Але дівчаткам підтримка необхідна більше ніж хлопчикам, адже в сучасному суспільстві на них виявляється більший тиск з-за чого їм необхідно особливу виховання.

Правильне виховання і ставлення до дитині допоможуть не тільки зробити в майбутньому його життя легше, але і будуть сприяти розвитку навичок і відношенню до оточуючих його людям, що зробить її підліткову життя набагато легше.


З чого починати виховання юної леді?

Від того як ви виховаєте своєї дитини в дитинстві залежить все її майбутнє життя, тому необхідно чітко визначитися з чого слід починати своє виховання.
Відмовтеся від звичних стереотипів. Більшість мам вважають, що дитині з дитинства треба вкладати, що вона дівчинка, а це означає, що вона слабша хлопчиків і захистити сама себе не може. Із-за того що дитині дитинства вкладають таку інформації в подальшому житті йому буде дуже важко, протягом довгих років її буде супроводжувати страх і відсутність інтересу у пізнанні чогось нового. З раннього дитинства необхідно заохочувати навіть самі невеликі заслуги дочки і зраджувати їй стимул до вивчення чогось нового. Не забувайте приділяти достатньо уваги своїй дитині, вмійте вислуховувати думку дочки і не забувайте хвалити її досягнення.

Барби выходить замуж! Помоги ей подобрать платье

Слідкуйте за тим, що говорите. Дівчинка у всьому наслідує свою маму, тому вам необхідно контролювати свої слова і те, що ви говорите в її присутності. Грунтуючись на слова своєї мами, дівчинка формує картину у внутрішньому світі, визначаючи яку щабель вона посідає у цьому житті і які горизонти перед нею відкриті.

Правильне покарання за проступки. Карати дитину за вчинені проступки теж треба вміти. При виникненні неприємної ситуації, їй необхідно м'яко і не підвищуючи голос пояснити, як правильно потрібно поводитися. Якщо ситуація виявилася занадто складною і неприємною, необхідно навчіться стримувати свій гнів і не кажіть дівчинці образливі і неприємні слова. Практично всі діти, якщо їм з дитинства говорити, що вони негарні, нічого не вміють і так далі, розвивають у собі комплекс неповноцінності і невпевненості, що створить масу проблем у дитини, як у підлітковому житті, так і дорослої. Будучи підлітком, ваша дочка може соромитися спілкуватися зі своїми однолітками, а про спілкування з хлопчиками навіть і мови йти не може. У виникненні тяжкої ситуації для початку заспокойтеся і поясніть своїй дитині, як правильно треба поводитися в тій чи іншій ситуації.


Виховання жіночності в дівчинці

Перед тим як зрозуміти всі тонкощі виховання жіночності в дівчинці необхідно розібратися, що означає це слово. Раніше бути жіночною означало вміти створити затишок, правильно вести справи по дому і не забувати при цьому, догоджати своєму чоловікові і правильно виховувати дітей. У наш час поняття жіночності повністю змінилося і тепер, якою повинна бути жіночна дівчина може сказати тільки її мама виходячи з власних поглядів.

Традиційно визначення жіночності включаються такі риси — емоційність, щирість, тендітність, ніжність, м'якість, витонченість; вони викликають в чоловікові трепетне бажання захищати, оберігати жінку.

Принципи виховання жіночною і витонченою дівчинки:

З раннього дитинства дівчатка у всьому наслідують своїм матерям, а це означає, що після появи у вашій родині дочки, мамі доведеться вести себе жіночно, показуючи їй, що таке ніжність, охайність і ввічливість;
 Якщо мама дитини стежить за своєю зовнішністю, то у дочки з дитинства буде відкладатися хороший смак в одязі, охайність, наявність стрижки або зачіски і т. д. Ні в якому разі не варто нав'язувати дівчинці свій смак і забороняти носити одяг, який їй подобається. Але обов'язково слідкуйте, щоб вона завжди одягала чисті і випрасувані речі;


Розкажіть доньці, як дізнатися, що їй хочеться, а чого немає. Це допоможе їй стати більш впевненою і правильно підносити себе в суспільстві людей. За матеріалами www.games-girll.com.Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru