Общество: Процес об’єднання українських громад на Апеннінах.

Добавлено: 2017-06-09 15:00:33

В наш час для допомоги виїзду українців за межі держави створені і на законній основі працюють ліцензовані візові центри, одним з яких є візовий центр БЕЗ КОРДОНІВ. В даній установі надається термінова реєстрація на візу яка вкрай необхідна для сезонних трудових іммігрантів, а також ведеться переклад необхідних для цієї процедури документів. В наше сьогодення проходить вже четверта масова хвиля еміграції нашого люду за кордон в пошуку роботи. Найбільша численність наших заробітчан знаходиться в Італії і це як правило представники жіночої статі. За двадцять років еміграції до Італії зародилася практично нова українська діаспора, яка керується основними принципами тамтешньої української спільноти. В даний час проходить процес єднання іммігрантської нашої громади в Італії.

Така позитивна хвиля обумовлена тим, що в більшості своїй іммігранти є вихідцями з Західної України. А мешканцям західних регіонів України притаманна надзвичайно висока національна самодостатність. Наші співгромадяни навіть на чужині дбають за збереження як мовних, так і культурних, а також духовних традицій. На цій основі і створюються відповідні на то структури, та з їх допомогою ведеться соціальний захист українських іммігрантів. Наші співвітчизники і політично активні в цій країні. Велику об’єднавчу місію наших співгромадян в Італії почала проводити і по сьогоднішній день веде конфесія УГКЦ. Процес створення української діаспори як такої в Італії, продовжується вже роками і є беззаперечним фактором, але ця структура в деякій мірі нестабільна. Адже для повноцінності діаспори потрібно щоб її члени набули статус повноправності в італійському суспільстві. Реєстрація на візу всім бажаючим надається в ліцензованому візовому центрі БЕЗ КОРДОНІВ.

Однією з важливих умов у формуванні української діаспори на території Італії є безперервна робота даних установ і організацій, котрі в свою чергу вже засновані теперішніми емігрантами. Це значить, що практично об’єднавчий процес нашої емігрантської спільноти в цій країні триває. Новітня хвиля еміграції українців появилася у дев’яності роки минулого століття зразу ж після розпаду Радянського Союзу, та виникнення в незалежній українській державі економічної кризи. Занепад промисловості стався практично по всій Україні і наш народ змушений їхати на заробітки в різні країни. Та в першу чергу їдуть до тих держав, де надається можливість по працевлаштуванню і такою країною є Італія. В нашому варіанті доволі важко визначити численність наших співгромадян, котрі живуть і працюють в Італії, адже багато з них працюють тут нелегально. Оцінки деяких експертів доводять що вже у 2006-му році кількість українців в цій країні становила більше пів мільйона осіб. Та на початок 2009-го року за оцінкою італійської статистики сто п’ятдесят чотири тисячі наших емігрантів мали офіційний статус проживання, та в рази більше живуть і працюють нелегально. Найбільше емігрантів в регіоні Кампанія, адже тут з боку поліції менше переслідування. Термінова реєстрація теж проводиться ліцензованим візовим центром БЕЗ КОРДОНІВ, та в цій установі надається відповідна допомога по працевлаштуванні не тільки в країнах ЄС, але і в Канаді, та США і Ізраїлі, звертайтесь - http://www.bezkordoniv.com.ua/Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru