Общество: Розділ «Економіка» від «Всеосвіта»

Добавлено: 2018-12-28 15:56:13

Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.

Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.

Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.

У розділі «Економіка» на 27 віртуальних сторінках репрезентовано 534 методичних матеріали. Широко представлені презентаційні доробки, які можуть бути використані як на уроках, так і на позакласних й гуртових заняттях. Ви можете ознайомитися з науково-дослідницькими матеріалами, опорні конспекти взяти за основу під час підготовки до уроків. Перевірити знання можна, обравши тематичні тести; економічні вікторини пробудять інтерес і додадуть жвавості у процес вивчення предмету. Практичні роботи стануть у нагоді при проведенні досліджень, економічних відкриттів. Квести, екологічні табори будуть доречними у позакласні та позашкільні години, сприятимуть розвитку інформаційної компетентності.

Запропоновані матеріали розміщені у підрозділи відповідно до класу і віку дитини, будуть цікавими як для батьків дошкільнят, які хочуть познайомити діток з основами економіки так і для учнів середніх, старших класів, які прагнуть присвятити майбутнє життя вивченню економічних дисциплін.

Вчителі знайдуть багато корисних ідей як зацікавити учнів предметом, зробити викладання максимально легким, захоплюючим, пробудити інтерес до самостійного вивчення курсу, розширять світогляд школярів, поглиблять знання з підприємницької діяльності.

Розділ буде цікавим як викладачам дисципліни «Економіка», керівникам гуртків та дітям, які цікавляться наукою про ефективне використання ресурсів, управління матеріальними цінностями, ринковими відносинами та бажають навчитися ефективно використовувати власні кошти.

За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.

База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Економіка» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель може долучитися до поповнення бібліотечного фонду порталу «Всеосвіта» та стати автором цікавих, пізнавальних матеріалів, які будуть корисними педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru