Общество: Що потрібно знати при купівлі квартири в новобудові?

Добавлено: 2019-01-30 16:41:16

Придбання власної квартири в новобудові – мрія багатьох, здійснення якої пов'язане з певними труднощами та ризиками. Не поспішайте лякатися та відмовлятися від своєї давньої мети – при правильному та відповідальному підході до вибору та купівлі об'єкта нерухомості ви заощадите великий обсяг часу, коштів та нервів, особливо при зверненні за допомогою до перевіреного агентства нерухомості або ріелтора. Хоча все можна зробити самостійно.

Вибір об’єкта

Перед покупкою квартири в новобудові її необхідно правильно підібрати. Так, слід придивитися до наступних факторів, які мають визначальне значення для покупця:

 • Близькість важливих муніципальних установ та транспортних розв'язок. Очевидно, що жити на краю цивілізації захочеться далеко не кожному, навіть якщо навколо буде чисте повітря, тиша та прекрасний вид з вікна. У всьому потрібно шукати баланс.
 • Репутація забудовника. Перевірте інформацію про попередні проекти, ознайомтеся з відгуками від реальних покупців, поцікавтеся про особливості та регулярності фінансування будівництва новобудови що прийшлася вам до смаку.
 • Наявність у власника квартири в новобудові (зазвичай це забудовник) всіх необхідних дозвільних документів. Якщо по вашому запиту власник відмовляється надавати папери, або знаходить причини не робити цього, можна сміливо розвертатися та йти – надалі ви тільки скажете спасибі самому собі за це.

Якщо ви не впевнені, що зможете встежити за всіма нюансами правильного вибору, запросіть до співпраці фахівця з нерухомості, який вирішить всі ваші проблеми, що виникли.

Покрокові інструкції щодо купівлі квартири в новобудові

Які етапи передбачає покупка квартири в новобудові? Покрокова інструкція з розшифровкою кожного етапу представлена нижче, та ви можете з нею ознайомитися:

 • Оцініть можливості свого бюджету. Особливу увагу до власної платоспроможності слід приділити при покупці квартири в новобудові завдяки іпотечним коштам. Переконайтеся в тому, що витрати по кредиту на місяць не перевищуватимуть половини місячного достатку. В іншому випадку можна потрапити у фінансову яму.
 • Виберіть квартиру що підходить. Цей етап вже був розглянутий раніше. Визначте, чого конкретно ви очікуєте від свого майбутнього житла та вкладіть в нього свої кошти.
 • Підготуйте пакет документів. Перевірте не тільки список підготовлених паперів, але правильність їх оформлення як з юридичної, так граматичної точки зору. Від цього етапу буде залежати багато – від схвалення по іпотеці до шансів успішної постановки власності на реєстраційний облік. Приділіть цьому особливу увагу.
 • Укладіть угоду. На цьому етапі підписується договір купівлі-продажу та проводиться оплата покупки – перерахування коштів на рахунок продавця.
 • Зареєструйте власність. Тут потрібно зібрати документи, скласти заяву, сплатити мито, дочекатися результатів перевірки та в разі схвалення – отримати свідоцтво про право власності на придбану квартиру.

Вище описана стандартна покупка квартири в новобудові. Але існують окремі випадки покупки нового житла, при яких деякі пункти зазначеного вище порядку дій будуть дещо змінюватися або доповнюватися.

Покупка житла в іпотеку

Основні відмінності при покупці квартири в новобудові в іпотеку полягають в наступному:

 • необхідність складання кредитного договору та отримання дозволу від банку;
 • вибір об'єкта нерухомості після отримання схвалення банку;
 • необхідність об'єктивної оцінки житла та надання сертифіката в банк;
 • обов'язкове в більшості випадків страхування.

Також при покупці житла в іпотеку буде потрібен розширений пакет документів, в число яких повинні входити папери, що підтверджують хорошу платоспроможність позичальника.Наши Опросы

Какие разделы новостей Вас больше всего интересуют?
Игровые новости
Новости кино
Светская хроника
Наука, технологии, Интернет
Музыка
Происшествия

Результаты Архив

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Экспорт новостей


rss2.0

Статистика

Рейтинг@Mail.ru